Tüm Enstrumanları Çalmak ve Şarkı Söylemek (Davul, Bas Gitar, Elektro Gitar, Vokal)

Tüm Enstrumanları Çalmak ve Şarkı Söylemek (Davul, Bas Gitar, Elektro Gitar, Vokal)

Uzun zamandır tüm enstrumanları çalıp, şarkıyı söyleyerek ufak bir beste yapmak, YouTube kanalım için gerçekleştirmek istediğim bir projeydi. 

Ne kadar her enstrumanı kaydetmek, videolarını çekmek ve montajlamak beni çook uğraştırmış olsa da; çok keyifli bir video ortaya çıktı. 

Her enstrumandan önce ne kullanarak kaydettiğimi de anlatmaya dikkat ettim ve cover yapmak isteyen arkadaşlarım için kanalları video açıklamasına koydum.

İyi seyirler & dinlemeler \m/

Müzik Üniversitesi biriktirdiğim tecrübe ve bilgileri öğrettiğim yer. Eğer henüz Müzik Üniversiteli değilseniz Elektro, Akustik ve Bas Gitar, Şarkı Söyleme, Müzik Teorisi ve Müzik Prodüksiyonu konularında kurslar çalışabileceğiniz,  ortak bir bilinçle daha uzun bir yolu daha kısa zamanda gitmeyi amaçlayan bir hareketin bir parçası olabilirsiniz. Buradan buyrun - Müzik Üniversitesi Nedir?

İlgili Yazılar

Pentatonik Gam Nedir?

Pentatonik Gam Eğer bir süredir gitar çalıyorsanız, muhtemelen dizileri (gamları) ve onları bilmeniz gerektiğini duymuşsunuzdur. Bir anda bir çok gama bakmak ve öğrenmeye çalışmak boğucu…