Kullanım Şartları

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen “Guitar Mastermind LLC” tarafından işletilmekte olan https://muzikuniversitesi.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

https://muzikuniversitesi.com web sitesi Guitar Mastermind LLC tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra Müzik Üniversitesi olarak anılacaktır. İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak Müzik Üniversitesi’ne aittir ve Müzik Üniversitesi üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. Müzik Üniversitesi’ni kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı

Guitar Mastermind LLC olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, Müzik Üniversitesi’nde yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

Müzik Üniversitesi’nde yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra “içerik” olarak anılacaktır) Guitar Mastermind LLC olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

  • Kullanıcıların tamamı, Müzik Üniversitesi’ni yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Müzik Üniversitesi dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Müzik Üniversitesi’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • Müzik Üniversitesi’nde mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
  • Müzik Üniversitesi’nde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. Müzik Üniversitesi, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • Müzik Üniversitesi’ni virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • Müzik Üniversitesi’nde sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. Müzik Üniversitesi’ne ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.
  • Müzik Üniversitesi bir sosyal medya sitesi olduğu için düzeni bozan kullanıcıların topluluğa mesaj gönderme yetkisi haber vermeden sonlandırılabilir. Mesaj yetkisi sonlandırılan ücretli üyeler kurs içeriklerine erişebilmeye devam ederler ancak sosyal medya ile etkileşimde bulunamazlar.

Ücretli Abonelik

  • Müzik Üniversitesi’ne “Müzik Üniversitesi Nedir?” adresinden aylık, 6 aylık, yıllık olarak yenilenen ya da ömür boyu kalıcı abonelik yaparak sistemdeki tüm kurslara ve öğrencilere özel gruplara erişebilirsiniz.
  • Abonelik sistemimiz Netflix, Disney+, doğalgaz, su, cep telefonu gibi tüm abonelik sistemlerinde olduğu üzere süresi dolunca otomatik olarak yenilenecektir. Bu yenileme tüm kullanıcılarımıza hem üye oldukları sayfalarda, hem de üye olduktan sonra gönderilen mesaj ve emaillarda defalarca belirtilmektedir.
  • Aboneliklerinin devam etmesini istemeyen kullanıcılarımız sitedeki Abonelik Yönetimi sayfasından iptal işlemini sağlayarak sonraki dönemlerde yeniden ücret çekilmemesini sağlayabilir.
  • Çekilen ücretlerin iadesi yapılmamaktadır.