Günlük çalışma düzeni

 • Günlük çalışma düzeni

  Posted by Ozan Dırak on Ağustos 23, 2023 at 5:35 pm

  Ben 15 yaşındayım ilerde müzisyen olmak istiyorum ve bunun için çok çalışmam gerektiğinin farkındayım ve çalışma düzenimi nasıl yapmalıyım bilmiyorum nasıl yapabilirim?

  Deniz Sayman yanıtladı 9 ay, 1 hafta önce 3 Katılımcı · 3 Yanıt
 • 3 Yanıt
 • Murat Çağıl

  Üye
  Ağustos 23, 2023 at 5:52 pm
  Puan 238 Puan
  Başarılar:
  Kullanıcı Kullanıcı

  Bende 14 yaşındaki seninle aynı hayallere sahip başka bir gencim. Soruna tam bir çözüm bulamam ancak ünlü gitaristlerin ve benim bir kaç fark ettiğim nokta var, bunlara çalışmalarında dikkat etmen lazım:

  Egzersizlerin 1 saatten uzun sürmemeli eğer çalmakta aşırı yeniysen 30-45 dakika olabilir, bu ünlü bir kaç gitaristin düşüncesi.

  Ve el koordinasyonunu geliştirebilecek aktivitelere ağırlık verirsen gitar çalmadığın zamanlarda, gitar çalışmalarına çok ufak katkıları olur.

  Sorduğun asıl soruya ise verilebilecek cevaplar çok değişken. sana, sabrına, anlayışına, kavrama gücüne ve keyfine bağlı değişebilecek bir durum

  • Ozan Dırak

   Üye
   Ağustos 23, 2023 at 5:55 pm
   Puan 1,303 Puan
   Başarılar:
   Öğrenci

   Teşekkürlerr

 • Deniz Sayman

  Organizer
  Ağustos 24, 2023 at 10:04 am
  Puan 5,137 Puan
  Başarılar:
  Ogretmen

  Merhaba,

  Sitedeki Yeni Başlayanlar için Elektro Gitar kursunu çalışıyor musunuz? Bu kursta ilerledikçe günlük çalışma rutinleri bulacaksınız. O bölüme kadar öğrendiğiniz tüm çalışmaları içeren ve bir kaç hafta boyunca her gün yaparak o egzersizleri oturtmanıza yardımcı olacak rutinler.

  Günlük çalışmalarınızda öncelikle mutlaka bir önceki gün/günlerden kalan çalışmaları tekrar etmenizi tavsiye ederim. Her gün en fazla 1-2 yeni çalışma ve konu eklemenizi öneririm.Çok hızlı giderseniz, teknik ve bilgileri tam oturtmadan kendinize fazla yüklenebilir, böylece verimsiz bir yola girebilirsiniz.

Log in to reply.