Kulak/dinleme sağlığı ve kulak tıkacı kullanımı

 • Kulak/dinleme sağlığı ve kulak tıkacı kullanımı

  Posted by Ruşen Baran Alataş on Ocak 8, 2024 at 5:40 pm

  Selamlar herkese konserlerde kullanmak üzere kulak tıkacı arıyorum çünkü şuanda kulaklıkla yüksek sesli müzik dinleyince bile bi çınlama oluyor kulağımda. 2023 yılında İstanbul’daki the Madcap konserleri için de almayı düşünmüştüm ama yine bugünkü ile aynı nedenden dolayı almamıştım. Başta youtubedaki yabancı kanallar kaynak olmak üzere yaptığım araştırmalar sonucunda bulduğum kulak tıkaçları aldığım konser biletlerinden çok çok daha pahalı olduğu için hala bir şey almış değilim bugün Megadeth konserine bilet almamla birlikte bu arayışa tekrar giriyorum. Bu konuda bilgili, kulak tıkacı kullanmış olan birileri varsa yardımcı olabilir mi?

  Deniz Sayman yanıtladı 4 ay, 2 hafta önce 2 Katılımcı · 1 Yanıt
 • 1 Yanıt
 • Deniz Sayman

  Organizer
  Ocak 9, 2024 at 4:35 pm
  Puan 5,137 Puan
  Başarılar:
  Ogretmen

  Ben çok pahalı olan kulak tıkaçlarından aldım ama müziğin karakteri çok değişiyor, keyif alamıyordum. Daha sonra eczanelerde satılan plastik tıkaçları denedim, bence müziğin sesini yeterli derecede kısıp karakterini çok öldürmüyorlar. Çok ucuz ve kolayca deneyebilirsiniz.

  Bu plastik tıkaçlar yanımda olmadığında bazen peçete tıkıyorum, o da çözüm oluyor. Yani binlerce lira harcamadan da bence ucuz yöntemlerle çözülebilir

Log in to reply.