Bilet Fiyatları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

 • Bilet Fiyatları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Posted by Deniz Sayman  on Ocak 25, 2024 at 6:42 pm

  Bu yıl bildiğiniz gibi bir çok şahane grup Türkiye’ye geliyor ve süper konserler olacak. Megadeth, Judas Priest, Scorpions ve başka bir çok grup İstanbul’da sahne alacak.

  Bu konserlerin bir çoğunda biletler anında bitti. Bazılarında biletler açıldığı gibi 3-4 dakika içinde 1. avantajlı dönem bitip, 4. avantajlı döneme kadar gelindi ve fiyatlar iyice arttı. Bazı konserlerin en ucuz biletleri 2300 e kadar yükseldi.

  Tabii bir yandan bu işlerin maliyetinin de yüksek olduğunu biliyoruz. Koca bir ekibin yolu, konaklaması, grubun ve ekibin alacağı ücret, mekan kirası vs. derken günümüzde bu masraflar da inanılmaz derecede yüksek.

  Siz bu konu hakkında ne düşünüyor ve ne hissediyorsunuz? Belki yıllardır beklediğiniz gruplar geliyor, izleyebilecek misiniz?

  Kaan Senkal yanıtladı 4 ay önce 4 Katılımcı · 3 Yanıt
 • 3 Yanıt
 • Ozan Dırak

  Üye
  Ocak 25, 2024 at 7:02 pm
  Puan 1,303 Puan
  Başarılar:
  Öğrenci

  Çok mutlu olmuştum geleceklerini görünce ta ki fiyatları görene kadar. Zaten pahalı olan biletler karaborsaya düşünce daha da pahalı oldu. Baktım bi ara fiyatlara belki tatilde çalışıp bi şekilde çıkarabilirim dedim imkansızmış. En ucuz bileti bile çıkaramazmışım. Yani bu sene onları izlemek hayal olarak kalıyor bir çok kişi için. Ben de onlardan biriyim tabi ki.

 • Alparslan Ata Çoban

  Üye
  Ocak 25, 2024 at 7:56 pm
  Puan 723 Puan
  Başarılar:
  Öğrenci

  Konserler biletlerinin ucuz olacağını sanmıyordum zaten sonuçta bu gruplar yıllardır metalin en iyileri konumunda dolarında 30 olduğunu düşünürsek konser biletleri rakam olarak pahalı gözüksede normal geldi bana zira ben ve arkadaşlarım sahne önlerinin 5 haneli rakamlarda olacağını düşünüyorduk. Fakat ülkede şuan metal dinleyen insan bulmak zorken nasıl oluyorda biletler 1 dk içerisinde tükeniyor hala anlayamadım. Yetkililerin kara borsa olmadı demesi ayrı komedi. Biletler 4 haneli diye sevinirken biletlerin tükenmesi işleri değiştirdi. Karaborsada gün geçtikçe biletler aşırı pahalılaşıcak muhtemelen yine o 5 haneli sayıları görürüz yetmedi dolandırılma şansımızda çok yüksek maalesef. Bu gruplara orjinal fiyattan gitmek hakkımız olmalı.

 • Kaan Senkal

  Üye
  Ocak 25, 2024 at 9:19 pm
  Puan 17 Puan
  Kullanıcı Kullanıcı

  çoğu genç zaten gidemeyecek gibi duruyor o konserleri
  bence en iyisi siz çanakkaleye gelin :))

  • Bu yanıt  Kaan Senkal tarafından 4 ay önce düzenlenmiştir .
  • Bu yanıt  Kaan Senkal tarafından 4 ay önce düzenlenmiştir .

Log in to reply.