Irig ya da nux might space kullanan var mı ?

 • Irig ya da nux might space kullanan var mı ?

  Posted by Barış Demir on Ekim 3, 2023 at 3:12 pm

  Selamlar uzun süre ara verdiğim gitar macerama 30lu yaşlarımda tekrar başlamaya karar verdim, emektar japon fenderimle penamı aldım elime ve çalışmalara başladım. Amfi olarak nux might space amfi aldım kendime ama bu aletten çok memnun değilim simulasyonlar çok başarılı değil gibi geldi. Kendime bir irig pro aldım ve onun verdiği yazılımlar daha bi hoş geldi kulağıma.

  Merakım şudur ki bu arkadaşları kullanıp şu şekilde kullanırsan daha memnun olursun, şu simalatör harika bu efekt çok güzel diyen arkdaşlar var mı ? Irig den memnun gibiyim ama aklım hala analog pedallarımda.

  Barış Belen Küçükbaşarık yanıtladı 7 ay, 3 hafta önce 3 Katılımcı · 3 Yanıt
 • 3 Yanıt
 • İnan Güzel

  Organizer
  Ekim 3, 2023 at 11:40 pm
  Puan 1,814 Puan
  Başarılar:
  Kullanıcı Kullanıcı

  iRig kesinlikle tavsiye etmediğim bir alet onu belirteyim. Ses kartı alman daha doğru olacaktır.

  • Barış Demir

   Üye
   Ekim 4, 2023 at 10:04 am
   Puan 484 Puan
   Başarılar:
   Öğrenci

   o da var audient id14 ses kartım var gerekirse.

 • Barış Belen Küçükbaşarık

  Üye
  Ekim 4, 2023 at 10:31 pm
  Puan 340 Puan
  Başarılar:
  Öğrenci

  amfi seviyorsanız boss nextone stage kullanıyorum, yaklaşık iki yıl kadar önce satın almıştım. ben tubelogic meselesini çok sevdim. tavsiye ederim. katanayı ise hiç sevemedim. diğer yandan az önce fender princtone inceliyordum. mutlaka ömrünüzde bir süre kullanmanız gereken bir amfi ???? Deniz hocanın splawn’ı var bu arada efsane bir amfidir. derslerin birisinde tanıtıyor. kulaklıkla dinlemenizi tavsiye ederim. tone aşinalığı kazanmanız açısından. youtubedan da izleyebilirsiniz. yahut ortalama bir ses kartı alır amplitube kullanabilirsiniz. ve yahut tonex prosesör var 6 ay kadar önce lansman yaptı ik-multimedia. onu da çok severek kullanıyorum bu arada tavsiye ederim ????????☺️

Log in to reply.