Herkese merhaba ben Aslı 22 yaşındayım. Lise dönemimde başlayan merakım ve isteğim enstrüman alamadığım için beni bir vazgeçişe sürüklemişti ancak şimdi yaklaşık 1 ay öncesinde ilk elektro gitarıma kavuştum. Yüzyüze aldığım bir kurs geçmişim yok eskiden de takip ettiğim kendi çapımda değerli bulduğum isimleri çeşitli platformlar üzerinden izleyerek gelişmeye çalışıyordum fakat istikrar konusunda sorun yaşıyordum çünkü etrafımda müzikle ilgilenen etkileşim kurabileceğim başka birileri yoktu ve afalladığım noktalarda geri dönüş alamıyordum bu noktada Müzik Üniversitesiyle tanışmak benim için çok büyük bir şans oldu.Teşekkürlerimi sunuyorum.
#rocknroll ????
Müzik Genel
Report
There was a problem reporting this post.
Block Member?
Please confirm you want to block this member.
You will no longer be able to:
See blocked member's posts
Mention this member in posts
Invite this member to groups
Message this member
Add this member as a connection
Please note:
This action will also remove this member from your connections and send a report to the site admin.
Please allow a few minutes for this process to complete.