![](https://e8r7n6rawwg.exactdn.com/wp-content/uploads/buddypress/groups/9/cover-image/641ec9ea644ad-bp-cover-image.jpg?strip=all&lossy=1&quality=92&webp=92&sharp=1&w=1920&ssl=1)
Reply To: İlerleme Üzerine
-
6,157 Puan
Ogretmen
- Yeni Başlayanlar için Elektro Gitar kursunu baştan sona çalışmanızı öneririm. Bazı yerleri basit gelebilir ama ihtiyacınız olan bilgilerin tamamını alıp, varsa eksikleri tamamlayıp sağlam bir temel atmış olacaksınız.
- Sonraki çalışacağımız ana kurs “Elektro Gitarda Gam ve Modlar” ancak bu kurstan önce araya bazı tarzlarla ilgili kursları koyabilirsiniz :
Gam ve Modlardan önce opsiyonel olarak çalışabileceğiniz kurslar : “Metal Ritim Gitar”, “Basti Fikirler Kullanarak Riff, Melodi ve Solo”, “Gitarda Hızlanma Çalışmaları” ve “Gitar Ekipmanı” olabilir.