![](https://e8r7n6rawwg.exactdn.com/wp-content/uploads/buddypress/groups/9/cover-image/641ec9ea644ad-bp-cover-image.jpg?strip=all&lossy=1&quality=92&webp=92&sharp=1&w=1920&ssl=1)
Reply To: Müzik üniversitesinin tercihi ne ?
-
3,888 Puan
3. Seviye
Selamlar,
sırf analogu o eskilerin tadı için, analog denilince akla metal müzik gelmesinden kaynaklı ara ara analog kullanırım. Ama benim için projelerimde yapacağım işlerimde bana en fayda sağlayacak olan prosesörü tercih ederdim, hem daha rahat hem bir sürü ton imkanı sunuyor, bence ikiside tercihim ama seçecek olursam prosesör olurdu.