![](https://e8r7n6rawwg.exactdn.com/wp-content/uploads/buddypress/groups/9/cover-image/641ec9ea644ad-bp-cover-image.jpg?strip=all&lossy=1&quality=92&webp=92&sharp=1&w=1920&ssl=1)
Reply To: Müzik üniversitesinin tercihi ne ?
-
6,453 Puan
0. Seviye
Ben seçim yapabileceğim durumlarda analogu tercih ederim. Fakat bir analog pedalboard ile prosesörün farkları vardır. Prosesör daha küçük ve hafif oluyor, taşıması rahat fln. Pedal board o konuda sıkıntılı. Bide prosesörde istediğimiz nerdeyse her tonu çıkartabiliyoruz. Ama analog pedallarda öyle olmuyor. o Yüzden pedalboard toplamadan önce bir sürü pedal denemeniz gerekebiliyor ihtiyacınız olan ton için. Ama uraştırmasına rağmen bence analog>>>>>>>