![](https://e8r7n6rawwg.exactdn.com/wp-content/uploads/buddypress/groups/9/cover-image/641ec9ea644ad-bp-cover-image.jpg?strip=all&lossy=1&quality=92&webp=92&sharp=1&w=1920&ssl=1)
Reply To: Forumunuza Hoş Geldiniz (Sizi Tanıyalım)
-
3,498 Puan
2. Seviye
Merhabalar ismim Demir 15 yaşındayım ve 2 senedir elektro gitar elimde kendimi geliştirmeye çalışıyorum. İlk gitarım hala yanımda V kasa bir gitar başlangıç seviyesinde, fazla iyi olmasada gitarımı seviyorum
Yanında ise dijital marshall code 50 amfim ve ona uyumlu switch pedalım var örnek aldığım gitaristler Yavuz Çetin, Kirk Hammet. Slash, Deniz hocam gibi gitaristlerdir. Gitarda fazla eski sayılmam ondan dolayı kendimi geliştirmeye baya odaklandım
2 senedir kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum ancak son zamanlarda Deniz hocamın kurslarını gördüm ve orta ileri seviye kursu aldım.