![](https://e8r7n6rawwg.exactdn.com/wp-content/uploads/buddypress/groups/4/cover-image/6400b8f27988d-bp-cover-image.jpg?strip=all&lossy=1&quality=92&webp=92&sharp=1&w=1920&ssl=1)
Reply To: Gitar Seçimi
-
1,818 Puan
0. Seviye
Gio serisi gitarlara hiç bulaşmamanı öneririm çoğu birbirinden rezalet ve ödediğin fiyata aldığın hizmet/spec ‘ler çok kötü. O paralara aria pro fullerton 714mkII ile daha çok özelliklere sahip olabilirsin. SS Fret roasted maple sap en kaliteli yanlarından birisi o fiyat bandında başka hiçbir gitarda olmayan özellikler. Hem de istediğin gibi superstrat.