![](https://e8r7n6rawwg.exactdn.com/wp-content/uploads/buddypress/groups/4/cover-image/6400b8f27988d-bp-cover-image.jpg?strip=all&lossy=1&quality=92&webp=92&sharp=1&w=1920&ssl=1)
Reply To: Hangi efekt uygulamasını kullanıyorsunuz?
-
6,158 Puan
Ogretmen
Bias FX ve Neural DSP en çok beğenilenler. Bunlar dışında Overloud TH, Amplitube, Guitar Rig gibi uygulamalar da var. Neural ise Bias arasında farkında şöyle bir fark var: Neural DSP’nin kendine has bir sesi var hangi plugini açsam aynı gibi geliyor ama o sesi kullananlar ve sevenler var.
Bias daha geleneksel gitar seslerine yaklaşabiliyor ama tepkisini gerçekçi bulmuyorum. Özellikle bas frekanslarda dijital geliyor bana.