Müzik Üniversitesi Nedir?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Müzik Üniversitesi Nedir?

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=bg4WdELQU8I”][vc_column_text]

Müzik Üniversitesi; müzikle ilgili bir çok konuda kurslar barından bir “Online Eğitim Platformu”dur. Elektro Gitar, Vokal, Müzik Teorisi (Armoni), Müzik Prodüksiyonu, Bas Gitar konularında eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan kurslar yanı sıra, değerli müzisyenlerin anlatımıyla Masterclass içerikler de bulundurmaktadır.

Bu platformun ana fikiri; dünyanın neresinde olursa olsun müzikle ilgili Türkçe kaynak arayan herkesin aradığı bilgilere, özel derslere göre çok daha makul bir ücret karşılığında ulaşabilmesini sağlamak.

[/vc_column_text][thim-courses-collection title=”” description=”” button_text=”” limit=”8″ visible=”5″ layout=”rounded-corner”][vc_empty_space][thim-button separator=”show-separator” target=”true” title=”Tüm Kursları Gör” link=”https://www.staging7.muzikuniversitesi.com/kurslar/”][vc_empty_space height=”60″][thim-courses-block-2 title=”Çok İzlenen Kurslarımız” description=”Üyelerimizin en çok ilgi gösterdiği kurslarımızdan bazıları” button_text=”Tüm Kurslara Göz At” number_courses=”7″ featured_courses=”yes” button_link=”https://www.staging7.muzikuniversitesi.com/kurslar/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Video İle Entegre Tab / Notasyon Sistemi

[/vc_column_text][vc_single_image image=”8489″ img_size=”full” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.staging7.muzikuniversitesi.com/videoya-entegre-interaktif-tab-sistemi”][vc_column_text]

 • Tab sistemimiz, derslerimizle senkronize edilmiştir. Dolayısıyla izlerken duyduğunuz her notayı ve tabını ve isterseniz interaktif klavyede yerini görebileceksiniz. Bu uygulamayı videolu “Guitar Pro” gibi düşünebilirsiniz. Video ve sesi, dolayısıyla tabları yavaşlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz. Belli bir bölümü çalışmak isterseniz, sadece orayı döngüye(loop) alabilirsiniz.
 • Uygulama; bilgisayar, tablet ve telefonlarda tam ekran yapılabilmektedir.
 • İzlediğiniz ders videosunun sayfadaki yerini, video ve tabların büyüklüklerini istediğiniz gibi ayarlayabilir, isterseniz uygulamayı tam ekran kullanabilirsiniz.
 • Solak öğrencilerimiz, videoların ayna görüntüsü özelliğini kullanarak, solak bir gitarist izler gibi dersleri çalışabilirler.
 • Şarkı ve solo çalışmalarında ister altyapı ve soloyu bir arada, isterseniz sadece altyapıyı, tablarla senkronize bir şekilde izleyebilir / dinleyebilirsiniz.
 • Farklı akort düzeninde çalışan öğrencilerimiz, tüm dersleri istedikleri tona transpoze edebilirler.
 • Derslerin tablarıyla birlikte, isterseniz(önerilir) notasyonunu da görüntüleyebilirsiniz. Bu linkten ücretsiz olarak uygulamayı deneyebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Eğitmenlerden Geri Bildirim

[/vc_column_text][vc_column_text]

Bizim için bütün öğrencilerimiz değerlidir. Yürüdüğünüz müzisyenlik yolunda, sadece ders içerikleriyle değil, bir yol gösterici olarak da yanınızda bulunarak gelişiminize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun için;

[/vc_column_text][vc_column_text]

 • Tüm öğrencilerimiz her ay bir defa Aylık Geri Bildirim formunu kullanarak kaydettikleri performansları veya üretimleri için ilgili eğitmenden geri bildirim alabilir.
 • Öğrencilerimize özel Forumlarımızda sorularınızı sorabilir ve eğitmenlerimizden yanıt alabilirsiniz.
 • Bütün öğrencilerimiz, sitemize üye olduğu zaman, öğrencilerimize özel Facebook Grubuna davet edilecektir. Burada da eğitmenlerimiz aktif olarak paylaşımda bulunmakta, sorulara yanıt ve geri bildirim vermektedir.
 • Bazı dönemlerde öğrencilerimize özel  Soru-Cevap Canlı Yayın‘ları yapılmaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sürekli Eklenen Yeni İçerik

[/vc_column_text][vc_column_text]

Müzik Üniversitesi, müzikle ilgili geniş bir bilgi kütüphanesi sunmaktadır. Ancak bizi daha da heyecanlandıran, gelişime açık olmasıdır. Sürekli olarak sitenin içeriği ile ilgili çalışmalar yapılmakta, var olan kurslara yeni dersler eklenmekte ve yeni kurslar hazırlanmaktadır.

Müzik Üniversitesi’nin açılmış olduğu Ekim 2019’dan bu yana ne kadar çok geliştirme yapıldığını Forumumuzdaki Güncellemeler ve Yapılacaklar başlığımızdan takip edebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Uygun Fiyat

[/vc_column_text][vc_column_text]

Müzik Üniversitesi’nin aylık üyelik ücreti, ortalama olarak 1 saatlik özel ders ücretindedir diyebiliriz. Bazı konular ve bazı şehirlerde özel ders fiyatlarının iyice arttığı bilinmektedir.

Bu bakış açısıyla, sadece 1 konuyla (örneğin elektro gitar) ilgili sadece 1 saat ders alabileceğiniz bir ücret ile Müzik Üniversitesi’nde bulunan tüm içeriklere erişebilir, istediğiniz kadar izleyebilir ve çalışabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda eğitmenlerimiz size yol göstermeye hazırdır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Müzik Üniversitesi’ne Abone Olun”]

Abone olarak hemen Müzik Üniversitesi’nin tüm içeriğinden ve eğitmenlerimizin desteğinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Siz iptal etmedikçe aboneliğiniz yenilenecektir.

[/vc_cta][elfsight_pricing_table id=”2″][/vc_column][/vc_row]