Yeni Başlayanlar için Davul (Bateri)

Deniz Sayman · Haziran 17, 2024

Yeni Başlayanlar için Davul (Bateri) kursu, daha önce hiç davul çalmadıysanız, enstrümanla ilgili hiç bir bilginiz yoksa ya da temellerinizi sağlamlaştırmak istiyorsanız tam size göre.

Bu eğitimde davulu ve parçalarını tanıyacak, bu parçalara nasıl vurursanız en iyi sesi çıkartabileceğinizi öğreneceksiniz.

Yeni başlayanlar için Davul (Bateri) kursu keyif alarak öğrenmeniz için tasarlandı!

Bu yüzden kısa sürede öğrendiklerinizi uygulamaya geçirebilecek ve sizin için hazırladığımız şarkıları, sizin için hazırladığımız altyapılar üzerine çalabileceksiniz.

Bu kurstan evinizdeki elektronik ya da akustik davulla faydalanabilirsiniz.

Eğitmen Hakkında

Deniz Sayman

Deniz Sayman 1987 yılında Ankara’da doğdu, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Deniz; Joel Hoekstra(Whitesnake, Cher & Trans-Siberian Orchestra) Greg Howe, Jennifer Batten, Debbie Davies’da dahil olmak üzere bir çok önemli müzisyen ile gitar çalıştı. 2015 yılında Hard Rock grubu “The Madcap”i kurdu. Grup, tüm şarkıların söz ve müziği Deniz’e ait olup, solist İzgi Gültekin’in in de bazı şarkılara katkıda bulunduğu ilk albümü “The Madcap Rising” i 2017 yılında, yeni single’ları Livin’ in a Crime Scene’i yayınladı 2022’de yayınladı. The Madcap bir çok defa Türkiye turnesi yaptı, Ukrayna’da konserler verdi. Türkiye’nin her yanında festivallerde ve özel etkinliklerde yer aldı, konserler verdi. Müzik Üniversitesi Kurucusu The Madcap gitarist / şarkı yazarı geri vokal MSG (Musiki Eserleri Sahipleri Grubu) Üyesi Schecter Guitars sanatçısı

34 Dersler

+2830 kişi çalışıyor
Kayıt Olunmadı

Kurs İçeriği

  • 19 Dersler