Sizden Gelenler – Elektro Gitar Performansları & Geri Bildirimler

Deniz Sayman · Şubat 4, 2023

Sizden gelenler – Elektro Gitar Performansları kursunda, gitar öğretmenimiz Deniz Sayman’ın her ay Müzik Üniversitesi öğrencilerinin gitar çalımlarına verdiği geri bildirimleri izleyebilirsiniz.

Müzik Üniversitesi öğrencileri her ay kendilerine özel grup ve forumlarda performanslarını yükleyerek performanslarına geri bildirim alabiliyorlar. Böylece neleri iyi yaptıklarını, hangi yönlerden gelişebileceklerini, sitedeki hangi kursu çalışmalarının onlar için faydalı olabileceği konusunda yönlendirilmiş oluyorlar.

Gitar öğrenen bir çok kişi benzer hataları yapabildiği için bir kişiye verilen geri bildirim aslında bir çok gitar öğrencisi için önemli ve çok faydalı olabilir, burada yapılan hataların ne olduğunu, daha yapmadan ne öğrenmenizi ve önüne geçmenizi sağlayabilir.

Kurs İçeriği

Performans Geri Bildirimleri

About Instructor

Deniz Sayman

Deniz Sayman 1987 yılında Ankara’da doğdu, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Deniz; Joel Hoekstra(Whitesnake, Cher & Trans-Siberian Orchestra) Greg Howe, Jennifer Batten, Debbie Davies’da dahil olmak üzere bir çok önemli müzisyen ile gitar çalıştı. 2015 yılında Hard Rock grubu “The Madcap”i kurdu. Grup, tüm şarkıların söz ve müziği Deniz’e ait olup, solist İzgi Gültekin’in in de bazı şarkılara katkıda bulunduğu ilk albümü “The Madcap Rising” i 2017 yılında, yeni single’ları Livin’ in a Crime Scene’i yayınladı 2022’de yayınladı. The Madcap bir çok defa Türkiye turnesi yaptı, Ukrayna’da konserler verdi. Türkiye’nin her yanında festivallerde ve özel etkinliklerde yer aldı, konserler verdi. Müzik Üniversitesi Kurucusu The Madcap gitarist / şarkı yazarı geri vokal MSG (Musiki Eserleri Sahipleri Grubu) Üyesi Schecter Guitars sanatçısı

27 Dersler

Open Registration

Kurs Includes

  • 2 Dersler