Pro Tools’da Müziğinizi Kaydedin

Deniz Sayman · Aralık 14, 2022

“Pro Tools’da Müziğinizi Kaydedin”  kursunun amacı müzik üretmeye, aklınızdaki fikirleri kaydetmeyea ve bunları güzel duyurmaya yöneliktir. Kurs süresince, fikirleri o anda üreterek oluşturduğum bir şarkının bölümünün kayıt, edit ve mix süreçlerini anlatarak yaptım ki elimizde somut bir örnek olsun. Bu kursla birlikte veya bu kurstan önce Evde Müzik Prodüksiyonuna Giriş kursunu da çalışmanız önerilir.

Bu kursta Pro Tools uygulamasını kullanmayı ve kolay bir şekilde şarkılarınızı nasıl kaydedebileceğinizi öğreneceksiniz.

Tüm müziksever arkadaşlarımın kendi müziklerini kaydedebilmeleri, yeni fikirler bulabilmeleri için bu kurs içeriğini oluşturdum.

Yaklaşık 20 yıldır kendi ev stüdyomda düzenlemeler, demolar, mixler ve profesyonel olarak yayınlanmış işler yapıyorum.

Bu işi evde yapmanın yanı sıra, profesyonel müzik stüdyolarında asistan olarak çalıştım, albüm prodüksiyonlarında co-producer olarak yer aldım ve bu sene profesyonel bir müzik stüdyosunun kurulumuna ortak oldum.

Bu süreç boyunca Pop-Rock’dan elektroniğe, Hard Rock ve Heavy Metal’e kadar bir çok tarzda şarkılar yazdım ve demolarını kaydettim.

Çoğunun sözü, müziği ve düzenlemesi bana ait olan 2 albüm yayınladım. 10 yıldır aktif olarak gitar ve armoni dersleri veriyorum.

About Instructor

Deniz Sayman

Deniz Sayman 1987 yılında Ankara’da doğdu, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Deniz; Joel Hoekstra(Whitesnake, Cher & Trans-Siberian Orchestra) Greg Howe, Jennifer Batten, Debbie Davies’da dahil olmak üzere bir çok önemli müzisyen ile gitar çalıştı. 2015 yılında Hard Rock grubu “The Madcap”i kurdu. Grup, tüm şarkıların söz ve müziği Deniz’e ait olup, solist İzgi Gültekin’in in de bazı şarkılara katkıda bulunduğu ilk albümü “The Madcap Rising” i 2017 yılında, yeni single’ları Livin’ in a Crime Scene’i yayınladı 2022’de yayınladı. The Madcap bir çok defa Türkiye turnesi yaptı, Ukrayna’da konserler verdi. Türkiye’nin her yanında festivallerde ve özel etkinliklerde yer aldı, konserler verdi. Müzik Üniversitesi Kurucusu The Madcap gitarist / şarkı yazarı geri vokal MSG (Musiki Eserleri Sahipleri Grubu) Üyesi Schecter Guitars sanatçısı

27 Dersler

Kayıt Olunmadı

Kurs Includes

  • 15 Dersler