Hard Rock Riff Konseptleri

Deniz Sayman · Aralık 14, 2022

Hard Rock Riff konseptleri gitar kursunun amacı, bazı konseptleri öğreterek, kendi riff ve fikirlerinizi bulmanıza yardımcı olmaktır. Bu kursu çalışmadan önce Yeni Başlayanlar İçin Elektro Gitar kursunu çalışmış veya içeriklerinde anlatılanları biliyor olmanızı öneririm.

Bu kursta gösterilen fikirleri ve örnek riffleri çalıştıktan sonra mutlaka kendi fikirlerinizi ve rifflerinizi bulmayı da deneyin. Öğrendiğinizi diğer bilgilerle, akorlar, ritm, arpejlerle deneyerek farklı sesler, farklı hisler elde etmeyi denemeniz oldukça önemlidir.

Hard Rock ve türevlerini seven, çalmak isteyen, sağlam bir ritim temeli oluşturup farklı fikirler edinmek isteyen tüm arkadaşlarıma çok faydalı olacağını düşündüğüm, çok keyifli bir kurs oldu. Herkese iyi çalışmalar \m/

Videoya Entegre İnteraktif Tab / Notasyon Sistemi

Yeni Başlayanlar İçin Elektro Gitar

Bu kursumuz Müzik Üniversitesi’nin Videoya Entegre İnteraktif Tab / Notasyon sistemi kullanılmaktadır. Uygulamayı incelemek için bu linke veya resime tıklayabilirsiniz.

Eğitmen Hakkında

Deniz Sayman

Deniz Sayman 1987 yılında Ankara’da doğdu, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Deniz; Joel Hoekstra(Whitesnake, Cher & Trans-Siberian Orchestra) Greg Howe, Jennifer Batten, Debbie Davies’da dahil olmak üzere bir çok önemli müzisyen ile gitar çalıştı. 2015 yılında Hard Rock grubu “The Madcap”i kurdu. Grup, tüm şarkıların söz ve müziği Deniz’e ait olup, solist İzgi Gültekin’in in de bazı şarkılara katkıda bulunduğu ilk albümü “The Madcap Rising” i 2017 yılında, yeni single’ları Livin’ in a Crime Scene’i yayınladı 2022’de yayınladı. The Madcap bir çok defa Türkiye turnesi yaptı, Ukrayna’da konserler verdi. Türkiye’nin her yanında festivallerde ve özel etkinliklerde yer aldı, konserler verdi. Müzik Üniversitesi Kurucusu The Madcap gitarist / şarkı yazarı geri vokal MSG (Musiki Eserleri Sahipleri Grubu) Üyesi Schecter Guitars sanatçısı

34 Dersler

+3431 kişi çalışıyor
Kayıt Olunmadı

Kurs İçeriği

  • 18 Dersler