Ercüment Subaşı Ile Ücretsiz Plug-In’ler Kullanarak Profesyonel Mix Yap

Ercüment Subaşı · Aralık 14, 2022

Ercüment Subaşı “Ücretsiz Plug-in’ler Kullanarak Profesyonel Mix Yap” kursunda kendi grubu Sons Of Amon’ın, YouTube’da 10 milyondan fazla dinlenmiş şarkısı “God Mode”u ücretsiz plug-inlerle mixliyor.

Parçanın mixinin yanı sıra, yine ücretsiz yazılımlar (davul, amfi simülatörü) kullanarak enstruman seslerini nasıl ayarladığını, düzenlemeye olan bakış açısını ve bu bakış açısının “mix”i ve ortaya çıkan “sound”u nasıl etkilediğini anlatıyor.

Düzenleme ve mix için Logic Pro X kullanılan bu kursta anlatılan bilgiler ve bakış açıları, benzer şekillerde diğer DAW uygulamalarında da kullanılabilir

Sons Of Amon – God Mode

Eğitmen Hakkında

Ercüment Subaşı

Ercüment Subaşı; İTÜ MİAM Ses Mühendisliği ve Tasarımı mezunu, rock, pop, orkestral müzik gibi birçok tarz ve stilde müzik üreten prodüktör, besteci, müzisyen ve ses mühendisidir. Geniş yelpazedeki müzik prodüksiyonu yeteneği sayesinde müziği dünyanın her yerinde dinlenmekte, reklamlarda yer bulmaktadır. Halen kurucusu olduğu, video oyunları için müzik ve ses dizaynı prodüksiyonları yapan MadRooster Game Audio Lab şirketinde ses mühendisi, besteci ve ses tasarımcısı olarak rol almakta; Sons of Amon ile müzik üretip yayınlamaya devam etmektedir. Ayrıca “Tales of Bands” ismiyle başlattığı YouTube projesi aracılığıyla, farklı yerlerde yaşayan müzisyenleri yaptığı cover düzenlemeleri ile bir araya getirmektedir. Önceki Deneyimler: 3Kulaklı1Adam Music Production: Kurucu ortak, prodüktör, besteci, ses mühendisi Hayal-i Curcuna Music Production: Kurucu, prodüktör, besteci, ses mühendisi Ercüment Subaşı kayıt, mix ve sahnede birçok profesyonel sanatçı ve grupla çalışma fırsatı bulmuştur. Bunların arasında Sons of Amon, Hande Yener, Bulutsuzluk Özlemi, Funda Arar, Bülent Ortaçgil, Kırkaltı, Kerem Görsev, Can Şengün, Nükhet Duru, Necati ve Saykolar, Çilekeş, Ogün Sanlısoy, Direc-t, Nefes de bulunmaktadır.

1 Kurs

+3433 kişi çalışıyor
Kayıt Olunmadı

Kurs İçeriği

  • 26 Dersler