Bas Gitarda Slap Tekniği (GR Çağdaş)

GR Çağdaş · Şubat 13, 2023

Bas Gitarda Slap Tekniği (GR Çağdaş)

Bas Gitarda Slap Tekniği kursunda bas gitarda slap tekniğini en temelinden ileri seviyelere kadar öğrenebilirsiniz.

Neler Öğreneceğiz?

The Madcap bas gitaristi GR Çağdaş’ın Müzik Üniversitesi’ndeki ilk kursu “Bas Gitarda Slap Tekniği”ni çalışarak slap tekniğinden güzel ve hacimli bir ton alabilmek için sağ ve sol ellerinizi nasıl kullanmanız gerektiğini, bas gitarınızı nasıl ayarlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Bu temelleri edindikten sonra basitten daha ileri seviyelere doğru bas gitarınızda slap çalışmaları yapacak, kendi fikirlerinizi bulabileceğiniz diziyi öğrenecek ve bu diziyi kullanarak örnek slap riff ve şarkıları çalışacaksınız.

GR Çağdaş’ı instagramdan takip edebilirsiniz.

Videoya Entegre İnteraktif Tab / Notasyon Sistemi

Yeni Başlayanlar İçin Elektro Gitar

Bu kursumuz Müzik Üniversitesi’nin Videoya Entegre İnteraktif Tab / Notasyon sistemi kullanılmaktadır. Uygulamayı incelemek için bu linke veya resime tıklayabilirsiniz.

Eğitmen Hakkında

GR Çağdaş

GR Çağdaş Doğru 2000 yılında Hatay’da doğdu ve öğrenim hayatını sürdürmek için İstanbul’a taşındı. İstanbul Arel Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü 4. Sınıf öğrencisi olarak eğitimini sürdürmektedir. Cahit Kutrafalı, Guy Bernfeld, Victor Wooten olmak üzere bir çok önemli müzisyen ile bas gitar çalıştı. Müzik kariyerinde Erkin Arslan, Furkan Kızılay, Elçin Orçun, Liana Giorgi ile çalıştı. 2019da Elemeleri geçerek Avrupa Birliği “Sound Up For Democracy” orkestrasında yer aldı ve Ukrayna, Odesa’da 36 kişilik orkestra ile konser verdi. 2021’de yine elemeleri geçerek “ACT Music” projesinde yer aldı ve Türkiye’de 47 kişilik orkestra ve koro ile konser verdi ve şarkıların bir çoğuna aranje yaptı. 2021’de Hard Rock grubu “The Madcap”in bas gitaristi oldu. The Madcap bir çok defa Türkiye turnesi yaptı. Türkiye’nin her yanında festivallerde ve özel etkinliklerde yer aldı, konserler verdi. Müzik Üniversitesi Bas Gitar Eğitmeni. The Madcap’de bas gitarist.

1 Kurs

+3251 kişi çalışıyor
Kayıt Olunmadı

Kurs İçeriği

  • 26 Dersler