Gün
Saat
Dakika
Saniye
Müzik Üniversitesi

Tek Abonelikle Tüm Kurs ve Canlı Derslere Erişin

Canlı Yayın Atölyeler | Profesyonel Kurslar | Eğitmen Desteği

Elektro, Akustik, Klasik ve Bas Gitar, Piyano, Şarkı Söyleme
Armoni, Müzik Prodüksiyonu ve Davul

İlk, Tek ve Lider "Müzik Üniversitesi" tüm enstrumanlarda, Rock, Pop, Blues, Metal ve Funk gibi tüm tarzlarda sıfırdan profesyonel seviyeye adım adım yol gösterecek kurslardan ve haftada 4 canlı yayın dersten oluşan, sürekli büyüyen bir bilgi kütüphanesidir.

BAYRAM İNDİRİMİ! %60 indirimle üye olun. Teklif için son gün 16 Haziran Pazar.

“Bu siteyi keşfetmemle birlikte elektro gitar çalmaya büyük bir zevkle başladım. Müzik Üniversitesi benim için çok büyük bir fırsat oldu.”

– Beyza Ak

“Gerçekten müthiş etkili bir kurs olmuş. Sonuca yönelik oldukça verimli dersler var.”

– Berkay

“Tarzına hayran olup ders almaya başladığım Deniz Sayman’ın öğretmenliği de başka bir hayranlık sebebim oldu.”

– Op. Dr. Emrah Topbaş

Gerçeklerle Yüzleşelim...
Müzikte Gelişmek Çok Zor Görünüyor

Yeterli Ekipmanınız Yok

Daha iyi bir müzisyen olmak istiyorsunuz ancak istediğiniz ekipmanlara sahip değilsiniz ve istediğiniz sesi çıkartamıyorsunuz.

Yüz Yüze Dersler Çok Pahalı

Gerekli emeği ortaya koymaya hazır ve heyecanlısınız ancak yüz yüze dersler ya da özel okullar için ayda binlerce lira ödemeniz gerekiyor.

Kaliteli Eğitim Bulamıyorsunuz

Nitelikli eğitmenlerin istediklerinizi öğrettiği, belirli bir sırası olan, sizi adım adım daha iyi bir müzisyen yapacak eğitim bulamıyorsunuz.

Müzik Üniversitesi'yle Tanışın.

Profesyonel bir gitarist ve müzisyen olmanız için gerekli bilgileri içeren, sürekli geliştirilen & uygun fiyatlı tek online müzik eğitim platformu.

Elinizdeki Ekipmanla Çok Daha iyi Çalın

Müzik Üniversitesi'ndeki kurslarımızı çalışarak elinizdeki ekipmanla sizi mutlu edecek, çok daha iyi sesler ayarlayın!

Adım Adım Profesyonelleşin

Kurslarımız sizi sıfırdan alıp adım adım yol göstererek profesyonel seviyeye taşıyacak şekilde tasarlanmıştır.

En Hesaplı, Keyifli ve Hızlı Müzik Dersleri

Müzik Üniversitesi'nde yüz yüze derslerden, okullardan ve kurslardan çok daha uygun bir fiyata, çok daha fazlasını bulacaksınız.

Müzik Üniversitesi'nde Neler Var?

KONU 1: Elektro Gitar

Deniz Sayman’ın Yeni Başlayanlar, Gam ve Modlar, Legato, Sweep Picking, Hybrid Picking, Hızlanma, Tapping, Gitarda Ses Ayarlama ve tüm kurslarının yanı sıra Gökhan Büyükkara’nın Blues Lickleri, Samet Kılıç’ın kurslarını çalışarak hayal ettiğiniz gibi çalmayı öğrenin!

KONU 2: Akustik & Klasik Gitar

Deniz Sayman’ın Yeni Başlayanlar için Akustik Gitar ve Özgür Kalaycıoğlu Aksutik Gitar Masterclass ile, elinizdeki akustik gitardan nasıl daha güzel ses çıkartabileceğinizi ve sevdiğiniz şarkıları nasıl çalabileceğinizi öğrenin.

KONU 3: Şarkı Söyleme

The Madcap solisti İzgi Gültekin’in Şarkı Söyleme Temelleri kursuyla sesinizi doğru ve sağlıklı kullanarak daha güzel sesler çıkartmayı ve uzun süre şarkı söyleyebilmeyi öğrenin. Hayko Cepkin’in Brutal Vokal Masterclass’ı ile brutal vokal tekniğinin temel yapı taşlarını öğrenin.

KONU 3: Bas Gitar

Deniz Sayman’ın Yeni Başlayanlar için Bas Gitar kursu yanı sıra The Madcap bas gitaristi GR Çağdaş‘ın Bas Gitarda Slap Tekniği ve Bas Gitarda Tapping Tekniği kursları ile elinizdeki bas gitardan nasıl daha güzel bir ses çıkartabileceğinizi ve bu teknikleri kullanarak nasıl güzel fikirler çalabileceğinizi öğrenin.

KONU 4: Müzik Teorisi

Deniz Sayman’ın Müzik Teorisi & Armoni : 1 ve 2 kurslarıyla enstrumanınızda öğrendiklerinizin altında yatan teoriyi anlayın. Müzik dilinin göründüğü kadar korkutucu olmadığını ve hayal ettiğiniz melodileri gerçeğe dönüştürmede ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz.

KONU 5: Müzik Prodüksiyonu

Deniz Sayman’ın Evde Müzik Prodüksionu’na Giriş ve Mix Temelleri kursuyla evinizdeki ses kartıyla nasıl yüksek kaliteli kayıtlar yapabileceğinizi ve güzel ses alabileceğinizi öğrenin.

Ercüment Subaşı ve Doruk Somunkıran’ın müzik prodüksiyonu dersleriyle ileri seviyelere gelin.

KONU 6: Piyano

Evren Kalaycıoğlu’nun Yeni Başlayanlar için Piyano kursuyla sıfırdan adım adım piyano çalmayı, sağ ve sol el tekniklerini, akorlar ve akor geçişlerini öğrenin, sevdiğiniz şarkıları çalın. Kendi müziğini yapmak isteyen, müzik prodüksiyonu yapmak isteyenler için de önemli bir yol gösterici.

KONU 7: Davul

Fikri Yargıcı ile Davul Atölyesi her Perşembe 21:00’de Müzik Üniversitesi’nde. Ders tekrarlarını istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Efe Okay ile Yeni Başlayanlar için Davul kursu çok yakında Müzik Üniversitesi’nde.

%60 Bayram İndirimi için SON gün 16 Haziran Pazar!

Haftada 4+ Canlı Yayın Ders

Her Pazartesi 21:00 Deniz Sayman Gitar Atölyesi

Deniz Sayman sahnede ve kayıtta kullandığı tüm gizli silahlarını size öğretiyor! Müzik Üniversitesi’ndeki kurslarına iltifat edecek şekilde tasarladığı haftalık canlı yayın atölyelerine katılarak her hafta yeni bir konsept, teknik ve yaklaşım öğrenebilir ve hemen çalımınıza uygulayabilirsiniz. (Başlangıç, Orta ve İleri Seviye’ye Uygun)

Her Çarşamba 21:00 İzgi Gültekin Vokal Atölyesi

İzgi Gültekin Online Vokal Atölyesi’nde Müzik Üniversitesi’ndeki kurslarında anlattığı konularla ilgili yeni bilgi ve çalışmalar anlatmanın yanı sıra sahnede kendi kullandığı teknik ve yaklaşımları da öğretiyor. (Başlangıç, Orta ve İleri Seviye’ye Uygun)

Her Perşembe 21:00 Fikri Yargıcı Davul Atölyesi

Fikri Yargıcı’nın Online Davul Atölyesi her Perşembe Müzik Üniversitesi’nde! Sıfırdan davul öğrenmek ya da davulda ilerlemek isteyen tüm müzisyenler için çok değerli bir kaynak olan bu atölyeyi evinizdeki elektronik davul ya da bir akustik davulla çalışabilirsiniz. (Başlangıç Seviyesi’nden Başlamaktadır)

Her Cuma 21:00 Onur Art Gitar Atölyesi

YouTube ve Instagram’ın tanınan eğitmeni Onur ART (Onurcan Türker) ile Gitar Atölyesi her Cuma 21:00’de Müzik Üniversitesi’nde. Her Cuma gitarınızı alıp sevdiğiniz şarkıları çalmayı, hatta kendi şarkılarınızı yazmayı öğrenebilirsiniz. (Başlangıç ve Orta Seviyeye Uygun)

En İyi Öğrenme Araçları

BONUS 1: Amplitube 5 SE (Değeri 149$)

Kayıtta The Mad Bundle ekleyen Müzik Üniversiteli’ler IK Multimedia’nın 149$ değerindeki Amplitube 5 SE uygulamasına kalıcı olarak sahip olabilir! 13 amfi, 19 pedal, 14 kabin, 14 rack efekt de dahil olmak üzere toplam 80 modellemeyle bugün harika sesler ayarlamaya başlayın!
Amplitube 5 SE

BONUS 2: doremusic'te %4 İndirim

Müzik Üniversiteli’ler Türkiye’nin en prestijli ve en büyük müzik mağazası doremusic’ten online alışverişlerini %4 indirimle yapar. 

Müzik Üniversiteli’lerin doremusic’teki indirimi tüm kategorilerde geçerlidir.

BONUS 3: Video Entegre Tab / Notasyon Sistemi

Tab sistemimiz, derslerimizle senkronize edilmiştir. Duyduğunuz her notayı, tabı ve isterseniz interaktif klavyede yerini görebileceksiniz. Bu uygulamayı videolu “Guitar Pro” gibi düşünebilirsiniz. Video, sesi ve tabları yavaşlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz. Belli bir bölümü çalışmak isterseniz, sadece orayı döngüye(loop) alabilirsiniz.

Video entegre tab sistemi
Guitar Pro

BONUS 4: 15% Guitar Pro İndirimi

Tüm Müzik Üniversitesi öğrencileri, dünyanın en popüler şarkı öğrenme / gitar çalışma uygulamalarından birisi olan Guitar Pro uygulamasında 15% indirime sahip olabilecek. Bu uygulamayla zor lickler / sololar üzerinde yavaşlatarak çalışabilir, şarkıları farklı tonlara transpoze edebilir, döngü ve hız eğiticisini kullanarak hızlanma çalışmaları yapabilirsiniz.

BONUS 5: Topluluk

Sizin gibi on binlerce müzisyen ve müzik öğrencisinin başarılarından, yanlışlarından ve tecrübelerinden faydalanabileceğiniz, fikir alışverişinde bulunabileceğiniz devasa bir ortak zihin. Aradığınız soruların cevabını bulabileceğiniz, yeni müzisyen arkadaşlar edinebileceğiniz, hem eğitmenlerimiz hem de kurslarımızı çalışan on binlerce kişiyle ortak akıl yürütebileceğiniz devasa bir topluluğun parçası olun.

Sizden Gelenler

%60 Bayram İndirimi için SON gün 16 Haziran Pazar!

Ne Düşündüğünüzü Biliyorum...
 Online Müzik Eğitimi Verimli Oluyor Mu?

"Müzik Üniversitesi'ndeki kursların bugünkü seviyeme gelmemde çok büyük bir katkısı oldu!"

"Yüz yüze derslerden 1000 kat daha fazla verim aldım!"

"Bu fiyata bu hizmet inanılmaz!"

"Henüz 2 hafta oldu ama şimdiden bir şeyler yapabiliyorum"

"Canlı yayın dersler daha hızlı ilerlememi sağladı"

"Canlı yayınlar eğlenceli geçiyor ve herkes öğreniyor"

"Çok kısa sürede çok daha iyi şarkı söylemeye başladığımı hem ben, hem arkadaşlarım fark etti"

"Canlı derslerde bir sınıfın, bir ailenin parçası oluyoruz"

"Kesinlike online eğitim yüz yüze eğtimden daha faydalı"

"Eskiden bu sistem olsaydı şimdi çok daha farklı bir seviyede olurdum"

"Gitarda gamlar, modlar ve teoride geliştim"

%60 Bayram İndirimi için SON gün 16 Haziran Pazar!

%60 Bayram İndirimi için SON gün 16 Haziran Pazar!

Sıkça Sorulan Sorular

Müzik Üniversitesi bir öğrenciyi gitar ya da diğer enstrumanlar hakkında hiç bir şey bilmeyen bir seviyeden alıp –> sevdiği şarkı, melodi ve şarkıları çalacak seviye getirmek için tasarlandı (hangi ekipmana sahip olursa olsun).

Hayatında gitar ya da diğer enstrumanlara hiç dokunmamış insanlardan, yıllardır piyasada olup oyununu daha da ileri götürmek isteyen bir çok kişiye yardımcı olduk. ​

Müzik Üniversitesi’ndeki tüm kurslara erişebilecek ve zaman tünelinde eğitmenlerden destek alabileceksiniz!

Müzik Üniversitesi Öğrencisi olarak tüm profesyonel kursların yanı sıra haftada 4 gün gerçekleştirdiğimiz canlı yayın derslerin tamamına katılabilir, o anda eğitmeninizden öğrenebilir ve ailenin bir parçası olabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tek ekipman gitarınız ve gitardan ses alabileceğiniz bir amfi ya da ses-kartı + hoparlör ya da kulaklık.

Müzik Üniversitesi elinizde hangi ekipman olursa olsun, size daha iyi bir müzisyen olmayı adım adım öğretecek.​

Öğretmenlerimiz ve sizin gibi kendini öğrenmeye adamış öğrenci topluluğumuz takıldığınız yerde yardımcı olmak için hazır. Tek yapmanız gereken size özel grupta sorularınızı sormak. 

Her hafta tam 4 tane canlı yayın ders yapıyoruz. Bu derslere katılıp canlı yayında sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

YouTube müzik bilgi ve yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için herhangi birinin izleyebileceğinden çok daha fazla ücretsiz içerik barındıran harika bir kaynak.

Biz de YouTube’da gitarist ve müzisyenler için 10 ila 20 dakika arasında süren ücretsiz içerikler üretiyoruz!

Ancak sadece YouTube’dan öğrenmenin yan etkisi, aynı şeyi öğrenip durmak için saatler harcayıp, öğretici videolar içinde arayıp yarım cevaplar alabilecek ve peşinde olduğunuz yetenekleri gerçekten öğrenmeniz için tasarlanmış çalışmalar bulamayacaksınız.

Eğer yeteneklerinizi HIZLI bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, Müzik Üniversitesi size göre.

Ayrıca, zamanınızın sizin için değeri nedir?

Bu platform sizi aradığınız cevapları bulmak için harcayacağınız, hayal kırıklığıyla sonuçlanacak haftalarca araştırmadan kurtaracak ve yeteneklerinizi hızlıca geliştirmenize yardımcı olacak.


Eğer zamanınız henüz bu kadar değerli değilse…

Sizin için değerli olana kadar YouTube’a devam edebilirsiniz!​

Evet aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Kayıt Ol

%60 Bayram İndirimi için SON gün 16 Haziran Pazar!

Show Order Summary
₺ 750.00
Üyelik Subtotal
Aylık Abonelik (Onur ART)  × 1  750.00 / ay
Subtotal  750.00
Total  750.00
Yinelenen toplamlar
Ara Toplam  750.00 / ay
Yinelenen toplam  750.00 / ay
İlk yenileme: Temmuz 23, 2024

Customer information

Fatura detayları

Abonelik

Üyelik
Miktar
Toplam Ücret
Aylık Abonelik
 375.00 her ay
Sitedeki tüm kurslara ve canlı yayınlara erişim. İptal edilmedikçe her ay yenilenir.
+
Orijinal fiyat: ₺ 750.00.Şu andaki fiyat: ₺ 375.00.
6 Aylık Abonelik
 1.700.00 her 6 ay
25% Ekstra Tasarruf Edin - Tüm kurslara ve canlı yayınlara erişim. İptal edilmedikçe yenilenir.
+
Orijinal fiyat: ₺ 4.250.00.Şu andaki fiyat: ₺ 1.700.00.
Popüler
Yıllık Abonelik
 2.960.00 her yıl
12 ay kullan 7 ay öde. Tüm kurslara ve canlı yayınlara erişim. İptal edilmedikçe yenilenir.
+
Orijinal fiyat: ₺ 7.400.00.Şu andaki fiyat: ₺ 2.960.00.

Siparişiniz

Payment

  • Stripe hizmetini kullanarak kredi kartınızla ödeme yapın.

Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. Tüm kullanıcılarımız şartlar ve koşullar sayfasındaki kullanım şartlarımızı kabul etmiştir. Aboneliğiniz siz iptal etmedikçe yenilenecektir, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.