2024 YILBAŞI İNDİRİMİ

Tek Üyelikle Tüm Kurslara Erişin

Elektro, Aksutik ve Bas Gitar, Piyano, Şarkı Söyleme, Armoni, Müzik Prodüksiyonu

Müzik Üniversitesi elektro, akustik ve bas gitar, şarkı söyleme, müzik teorisi ve müzik prodüksiyonu konularında adım adım yol gösterecek kurslardan oluşan, sürekli büyüyen bir bilgi kütüphanesidir.

2024 YILBAŞI İNDİRİMİ! %60 indirimle üye olun. Teklif için son gün 10 Aralık Pazar.

Gün
Saat
Dakika

“Bu siteyi keşfetmemle birlikte elektro gitar çalmaya büyük bir zevkle başladım. Müzik Üniversitesi benim için çok büyük bir fırsat oldu.”

– Beyza Ak

“Gerçekten müthiş etkili bir kurs olmuş. Sonuca yönelik oldukça verimli dersler var.”

– Berkay

“Tarzına hayran olup ders almaya başladığım Deniz Sayman’ın öğretmenliği de başka bir hayranlık sebebim oldu.”

– Op. Dr. Emrah Topbaş

Gerçeklerle Yüzleşelim...
Müzikte Gelişmek Çok Zor Görünüyor

Yeterli Ekipmanınız Yok

Daha iyi bir müzisyen olmak istiyorsunuz ancak istediğiniz ekipmanlara sahip değilsiniz ve istediğiniz sesi çıkartamıyorsunuz.

Tüm Bilgilere Tek Bir Yerde Ulaşamıyorsunuz

YouTube ve Instagram Reel’ları profesyonel bir müzisyen olabilmeniz için gerekli tüm bilgileri tek bir yerde barındırmıyor.

Hangi Sırada Hangi Konuya Çalışmanız Gerektiğini Bilmiyorsunuz

Elinizde belirli bir sırası olan, sizi adım adım daha iyi bir müzisyen ve gitarist yapacak bir içerik yok.

Müzik Üniversitesi'yle Tanışın.

Profesyonel bir gitarist ve müzisyen olmanız için gerekli bilgileri içeren, sürekli geliştirilen & uygun fiyatlı tek online müzik eğitim platformu.

Bugün Çok Daha İyi Duyulmaya Başlayın

Müzik Üniversitesi'ndeki kurslarımızı çalışarak elinizdeki ekipmanla sizi mutlu edecek, çok daha iyi sesler ayarlayın!

Adım Adım Profesyonelleşin

En kısa sürede daha iyi bir müzisyen olabilmeniz için tek yapmanız gereken hazırladığımız kursları sırasıyla çalışmanız.

Cevapsız Sorunuz Kalmasın

Eğitmenlerimiz ve öğrencilerimizden oluşan topluluğumuz sorularınızı yanıtlamak için her zaman yanınızda olacak.

Sizin Gibi Gelişmekte Olan 50,000+ Öğrencinin Arasına Katılın

Ve ÇOK Daha Fazlası !

Tüm kazanımlarınızı öğrenmek için sayfayı kaydırmaya devam edin.

Müzik Üniversitesi'nde Neler Var?

KONU 1: Elektro Gitar

Deniz Sayman’ın Yeni Başlayanlar, Gam ve Modlar, Legato, Sweep Picking, Hybrid Picking, Hızlanma, Tapping, Gitarda Ses Ayarlama ve tüm kurslarının yanı sıra Gökhan Büyükkara’nın Blues Lickleri, Samet Kılıç’ın kurslarını çalışarak hayal ettiğiniz gibi çalmayı öğrenin!

KONU 2: Akustik Gitar

Deniz Sayman’ın Yeni Başlayanlar için Akustik Gitar ve Özgür Kalaycıoğlu Aksutik Gitar Masterclass ile, elinizdeki akustik gitardan nasıl daha güzel ses çıkartabileceğinizi ve sevdiğiniz şarkıları nasıl çalabileceğinizi öğrenin.

KONU 3: Şarkı Söyleme

The Madcap solisti İzgi Gültekin’in Şarkı Söyleme Temelleri kursuyla sesinizi doğru ve sağlıklı kullanarak daha güzel sesler çıkartmayı ve uzun süre şarkı söyleyebilmeyi öğrenin. Hayko Cepkin’in Brutal Vokal Masterclass’ı ile brutal vokal tekniğinin temel yapı taşlarını öğrenin.

KONU 3: Bas Gitar

Deniz Sayman’ın Yeni Başlayanlar için Bas Gitar kursu yanı sıra The Madcap bas gitaristi GR Çağdaş‘ın Bas Gitarda Slap Tekniği ve Bas Gitarda Tapping Tekniği kursları ile elinizdeki bas gitardan nasıl daha güzel bir ses çıkartabileceğinizi ve bu teknikleri kullanarak nasıl güzel fikirler çalabileceğinizi öğrenin.

KONU 4: Müzik Teorisi

Deniz Sayman’ın Müzik Teorisi & Armoni : 1 ve 2 kurslarıyla enstrumanınızda öğrendiklerinizin altında yatan teoriyi anlayın. Müzik dilinin göründüğü kadar korkutucu olmadığını ve hayal ettiğiniz melodileri gerçeğe dönüştürmede ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz.

KONU 5: Müzik Prodüksiyonu

Deniz Sayman’ın Evde Müzik Prodüksionu’na Giriş ve Mix Temelleri kursuyla evinizdeki ses kartıyla nasıl yüksek kaliteli kayıtlar yapabileceğinizi ve güzel ses alabileceğinizi öğrenin.

KONU 6: Piyano

Evren Kalaycıoğlu’nun Yeni Başlayanlar için Piyano kursuyla sıfırdan adım adım piyano çalmayı, sağ ve sol el tekniklerini, akorlar ve akor geçişlerini öğrenin, sevdiğiniz şarkıları çalın. Kendi müziğini yapmak isteyen, müzik prodüksiyonu yapmak isteyenler için de önemli bir yol gösterici.

En İyi Öğrenme Araçları

BONUS 1: Amplitube 5 SE HEDİYE! (Değeri 149$)

IK Multimedia’nın Amplitube 5 SE uygulaması kalıcı olarak, Mad Bundle ekleyen tüm Müzik Üniversitesi öğrencilerine hediyemiz! 13 amfi, 19 pedal, 14 kabin, 14 rack efekt de dahil olmak üzere toplam 80 modellemeyle bugün harika sesler ayarlamaya başlayın!

Amplitube 5 SE
Video entegre tab sistemi

BONUS 2: Video Entegre Tab / Notasyon Sistemi (Değeri 84$)

Tab sistemimiz, derslerimizle senkronize edilmiştir. Duyduğunuz her notayı, tabı ve isterseniz interaktif klavyede yerini görebileceksiniz. Bu uygulamayı videolu “Guitar Pro” gibi düşünebilirsiniz. Video, sesi ve tabları yavaşlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz. Belli bir bölümü çalışmak isterseniz, sadece orayı döngüye(loop) alabilirsiniz.

BONUS 3: İstediğiniz Yerden Çalışın

Müzik Üniversitesi’nin tasarımı ve uygulamaları “responsive” yani tepkiseldir. Kullandığınız cihaza uyum sağlar. Bu sayede evinizde veya istediğiniz her yerde, istediğiniz her cihazdan dersleri takip edebilirsiniz. Android ve iOS cihazlarınızda Müzik Üniversitesi mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Guitar Pro

BONUS 4: 15% Guitar Pro İndirimi (Değeri 10$)

Tüm Müzik Üniversitesi öğrencileri, dünyanın en popüler şarkı öğrenme / gitar çalışma uygulamalarından birisi olan Guitar Pro uygulamasında 15% indirime sahip olabilecek. Bu uygulamayla zor lickler / sololar üzerinde yavaşlatarak çalışabilir, şarkıları farklı tonlara transpoze edebilir, döngü ve hız eğiticisini kullanarak hızlanma çalışmaları yapabilirsiniz.

BONUS 5: Aylık Geri Bildirimler (Değeri 150$)

Her ay yapılan performans geri bildirim etkinliklerine katılan Müzik Üniversitesi Öğrencileri, Deniz Sayman’dan performanslarına geri bildirim alıyor. Nerelerde hatalar yaptıklarını görüyor, hangi kursların, hangi bölümlerinden en hızlı şekilde faydalanabileceklerini öğreniyorlar.

2024 YILBAŞI!! %60 indirimli üyelik için son gün 10 Aralık Pazar

50.000+ Öğrencimiz Ne Diyor?

2024 YILBAŞI!! %60 indirimli üyelik için son gün 10 Aralık Pazar

Müzik Üniversitesi Kurucusu'yla Tanışın

Deniz Sayman

İsmim Deniz Sayman ve kendimi bildim bileli elimde gitar var.

Eskiden ekipmanım güzel olmadığı için güzel çalamadığımı düşünürdüm. Yıllarca çalmak istediklerimi çalamadım, kendimi duymak istediğim gibi duyamadım. Bu da yeteneksiz olduğumu düşünmeme sebep olmuştu.

Bu yüzden daha sıkı çalışmaya başladım. İşe gitmeden önce erken kalkıp gitar, iş yerinde öğle yemeği arasında müzik teorisi çalıştım. İş çıkışında bir kayıt stüdyosunda asistanlık yaptım ve o zamanki grubumla çalışabilmek için defalarca o zamanki kız arkadaşımı ektim.

Bütün bu yolculuk boyunca öğrendiğim 1 numaralı şey neydi biliyor musunuz…?

Harika solo, riff, melodi ve şarkılar çalmak, muhteşem gitar tonları ayarlamak için pahalı ekipmanlara ihtiyacınız yok.

Gitar ve müzik temellerini anlayınca başarabileceklerinizin sınırsız olduğunu göreceksiniz.

VE İŞTE TAM DA BU YÜZDEN Müzik Üniversitesi’ni ve gitaristleri ellerindeki ekipman ne olursa olsun sevdikleri şarkı, solo ve riffleri çalmalarını, kendi müziklerini üretmelerini sağlayacak, dünyanın en uygun fiyatlı kurslarını oluşturdum.

Anlıyorum, muhtemelen kim olduğum ya da bu platformu neden kurduğumla pek de ilgilenmiyorsunuz.

Şu anda, tek merak ettiğiniz ACABA SİZE GERÇEKTEN YARDIMCI OLABİLİR MİYİM?!

Müzik Üniversitesi’ni 2019’da açtığımdan bu yana kurslarıma dünya çapında 50,000’den fazla öğrenci kayıt oldu ve geri bildirimleri aldım…

Öğrencilerimiz ispatlanmış, adım adım ilerleyen sürecimizi takip ettiklerinde neler yapabildiklerini görünce şaşkına döndü. 

Umarım siz de benim kadar bu yolculuğa başlamak için heyecan duyuyorsunuzdur!

Öğrencilerimize özel topluluk gruplarında tüm soruları yanıtlıyor, her ay performans geri bildirim videoları yapıyorum, en kısa sürede tanışmak dileğiyle!

Bu Bilgilerle Neler Yapılabildiğini Görmek İster Misiniz?

Ne Düşündüğünüzü Biliyorum...
 Gerçekten Öğretebiliyor Muyuz? 

İşte Öğrencilerimizden Bir Video

2024 YILBAŞI!! %60 indirimli üyelik için son gün 10 Aralık Pazar

SSS

Müzik Üniversitesi Hangi Seviyelere Uygun?

Müzik Üniversitesi bir öğrenciyi gitar ya da diğer enstrumanlar hakkında hiç bir şey bilmeyen bir seviyeden alıp --> sevdiği şarkı, melodi ve şarkıları çalacak seviye getirmek için tasarlandı (hangi ekipmana sahip olursa olsun). Hayatında gitar ya da diğer enstrumanlara hiç dokunmamış insanlardan, yıllardır piyasada olup oyununu daha da ileri götürmek isteyen bir çok kişiye yardımcı olduk.

Başlamadan Önce İyi Ekipmana İhtiyacım Var Mı?

İhtiyacınız olan tek ekipman gitarınız ve gitardan ses alabileceğiniz bir amfi ya da ses-kartı + hoparlör ya da kulaklık.

Müzik Üniversitesi elinizde hangi ekipman olursa olsun, size daha iyi bir müzisyen olmayı adım adım öğretecek.

Takıldığım bir yer olursa ne yapacağım?

Öğretmenlerimiz ve sizin gibi kendini öğrenmeye adamış öğrenci topluluğumuz takıldığınız yerde yardımcı olmak için hazır. Tek yapmanız gereken size özel grupta sorularınızı sormak. Ayrıca öğretmenlerimiz düzenli aralıklarla çektiğiniz videolara geri bildirim verdikleri videolar hazırlamaktadır.

Bunların Hepsini YouTube'dan Öğrenemez Miyim?

YouTube müzik bilgi ve yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için herhangi birinin izleyebileceğinden çok daha fazla ücretsiz içerik barındıran harika bir kaynak.

Biz de YouTube'da gitarist ve müzisyenler için 10 ila 20 dakika arasında süren ücretsiz içerikler üretiyoruz!

Ancak sadece YouTube'dan öğrenmenin yan etkisi, aynı şeyi öğrenip durmak için saatler harcayıp, öğretici videolar içinde arayıp yarım cevaplar alabilecek ve peşinde olduğunuz yetenekleri gerçekten öğrenmeniz için tasarlanmış çalışmalar bulamayacaksınız.

Eğer yeteneklerinizi HIZLI bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, Müzik Üniversitesi size göre.

Ayrıca, zamanınızın sizin için değeri nedir?

Bu platform sizi aradığınız cevapları bulmak için harcayacağınız, hayal kırıklığıyla sonuçlanacak haftalarca araştırmadan kurtaracak ve yeteneklerinizi hızlıca geliştirmenize yardımcı olacak.

Bazıları için - bu iyi harcanmış bir 119 lira!

Eğer zamanınız henüz bu kadar değerli değilse...

Sizin için değerli olana kadar YouTube'a devam edebilirsiniz!

Kayıt Ol

2024 YILBAŞI!! %60 indirimli üyelik için son gün 10 Aralık Pazar

Show Order Summary
₺ 418,00
Üyelik Subtotal
Aylık Abonelik  × 1  418,00 / ay
Subtotal  418,00
Total  418,00
Yinelenen toplamlar
Ara Toplam  418,00 / ay
Yinelenen toplam  418,00 / ay
İlk yenileme: Ocak 12, 2024

Abonelik Periyodu

Üyelik
Miktar
Toplam Ücret
Aylık Abonelik
 197,00 her ay
Sitedeki tüm kurslara erişim
+
 197,00
6 Aylık Abonelik
 799,00 her 6 ay
Aylık ortalaması 166 TL - tüm kurslara erişim
+
 799,00
Popüler
Yıllık Abonelik
 1.250,00 her yıl
Aylık ortalaması 136 TL - tüm kurslara erişim
+
 1.250,00
Ömür Boyu Üyelik
Yapacağımız ve yaptığımız tüm kurslara hayat boyu erişim
+
 5.950,00

Üye Bilgileri

Fatura detayları

Siparişiniz

Tek Seferlik Teklif : The Mad Bundle!
Amplitube 5 SE gitar amfi simülatörü uygulamasına, 5 Müzik Üniversitesi kursuna ve The Madcap'in yeni albümü Beat the Destiny'ye kalıcı olarak sahip olun.

  • 149$ değerindeki Amplitube 5 SE bu paketle birlikte hediye!
  • Basit Fikirlerle Riff, Melodi ve Solo Yazmak
  • Doç. Dr. Tarhun Yosunkaya ile Ses Sağlığı
  • Gitarist Röportajları
  • Gitarla ilgili Faydalı Bilgiler
  • Şarkı Söylemekle ilgili Faydalı Bilgiler
  • The Madcap Beat the Destiny digital download

 475,00  119,00

Ödeme

  • Stripe hizmetini kullanarak kredi kartınızla ödeme yapın.

Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. Tüm kullanıcılarımız şartlar ve koşullar sayfasındaki kullanım şartlarımızı kabul etmiştir. Aboneliğiniz siz iptal etmedikçe yenilenecektir, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.