Müzik Üniversitesi

Müzik derslerinin Netflix'i. Tek üyelikle tüm kurslara erişin.

4.7/5

4.7 / 5 (4624 yorum)

50.000+ kayıtlı öğrenci

%60 indirimli üyelik için son gün 26 Mart Pazar

Elektro & Akustik Gitar, Vokal, Müzik Teorisi (Armoni), Müzik Prodüksiyonu, Bas Gitar kurslarımızın hepsine erişebilir, forumlarda eğitmen desteği ve performanslarınıza videolu geri bildirim alabilirsiniz.

Hangi İmkanlara Sahip Olacaksınız?

Tüm Kurslara Erişim

Mantıklı bir sıra ile kurgulanmış ve profesyonel ses, görüntü ve TAB/notasyon ile hazırlanmış tüm kurslarımıza erişin.

Forum / Sosyal Medya

Müzik Üniversitesi sizin gibi müzik öğrencileri ve öğretmenlerimiz ile fikir alış verişi yapabileceğiniz bir sosyal medyadır.

Güçlü Sunucular

Müzik Üniversitesi size harika bir öğrenme deneyimi sunmak için en güçlü sunucularda barındırılmaktadır.

Yönlendirme

Seviyenize göre kursları nasıl çalışmanız gerektiği konusunda sizi yönlendirecek, takıldığınız yerlerde yanınızda olacağız.

Masterclass

Demir Demirkan, Hayko Cepkin gibi çok değerli müzisyenler ile hazırladığımız Masterclass içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyat

Müzik Üniversitesi bir saat özel ders bile alınamayacak bir ücret karşılığında sınırsız izleyip, tekrar tekrar çalışabileceğiniz kaliteli kurslar ve sınırsız eğitmen desteği sunar.

%60 indirimli üyelik için son gün 26 Mart Pazar

Tab sistemimiz, derslerimizle senkronize edilmiştir. Duyduğunuz her notayı, tabı ve isterseniz interaktif klavyede yerini görebileceksiniz. Bu uygulamayı videolu “Guitar Pro” gibi düşünebilirsiniz. Video, sesi ve tabları yavaşlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz. Belli bir bölümü çalışmak isterseniz, sadece orayı döngüye(loop) alabilirsiniz. Resme tıklayarak ücretsiz deneyin

İstediğiniz Yerden Çalışın

Müzik Üniversitesi’nin tasarımı ve uygulamaları “responsive” yani tepkiseldir. Kullandığınız cihaza uyum sağlar. Bu sayede evinizde veya istediğiniz her yerde, istediğiniz her cihazdan dersleri takip edebilirsiniz. Video Entegre Tab / Notasyon sistemimiz bu tepkiselliğe sahiptir. Cep telefonunuzda bile tam ekran yaparak çalışabilirsiniz.

Müzik Üniversitesi
İşte Size Sözümüz

Müzik Üniversitesi tüm tantanayı kesip, doğru konulara, doğru zamanda odaklanmanızı sağlayacaktır. Basitçe söylemek gerekirse, kısa sürede gerçekten ilerleme sağlayacaksınız.
... Kolayca izleyebileceğiniz, adım adım gösterilen bir öğrenim yolunuz olacak

... Gerekli tüm bilgi ve teknik çalışmaları öğreneceksiniz

... Neye odaklanmanız gerektiği konusunda net bir resim çizeceğiz

... Sonunda kendi müziğinizi yaratabilmek için gerekli elementleri ve bunları nasıl çalışmanız gerektiğini anlayacaksınız

... Ve bu sadece başlangıç

%60 indirimli üyelik için son gün 26 Mart Pazar

Müzik Üniversitesi'nde Neler Var?

KONU 1
Elektro ve Akustik Gitar

Deniz Sayman'ın şu ana kadar hazırladığı ve ileride yapacağı tüm kursların yanı sıra, Demir Demirkan, Gökhan Büyükkara, Samet Kılıç, Özgür Kalaycıoğlu gibi müzisyenlerin Müzik Üniversitesi'ne özel hazırladığı kurslar.

KONU 2
Vokal (Şarkı Söyleme)

Müzik Üniversitesi'nin vokal öğretmeni ve The Madcap'in şarkıcısı İzgi Gültekin'in şu ana kadar hazırladığı ve ileride yapacağı tüm kursların yanı sıra Hayko Cepkin'in Müzik Üniversitesi'ne özel anlatımıyla Brutal Vokal Masterclass'ı.

KONU 3
Müzik Teorisi (Armoni)

Deniz Sayman'ın çok ilgi gören Müzik Teorisi ve Şarkı Yazma (Bestecilik) konusunda hazırladığı kurslar.

KONU 4
Müzik Prodüksiyonu

Ercüment Subaşı, Doruk Somunkıran gibi önemli ses mühendislerinin hazırladığı müzik prodüksiyon kursların yanı sıra Deniz Sayman'ın müzik prodüksiyon kursları da Müzik Üniversitesi'nde bulunmaktadır.

KONU 5
Bas Gitar

Müzik Üniversitesi eğitmenlerinin ve The Madcap bas gitaristi GR Çağdaş'ın hazırladığı, sıfırdan başlayarak çalışabileceğiniz bas gitar kurslarını platformumuzda çalışabilirsiniz.

%60 indirimli üyelik için son gün 26 Mart Pazar

Müzik Üniversitesi Kurucusu

Deniz Sayman
Deniz Sayman

Deniz, Müzik Üniversitesi ve Hard Rock grubu The Madcap'in kurucusu. Türkçe ve İngilizce müzik kursları dünya çapında 50.000'den fazla öğrenci tarafından çalışılıyor.

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

Tarzına hayran olup ders almaya başladığım Deniz Sayman'ın öğretmenliği de başka bir hayranlık sebebim oldu. Rock'n Roll'un Naif Çocuğu O 🙂 Müzik üniversitesi şahane fikir ancak; onun gibi unstoppable bir yaratıcı için bence yeterli gelmeyecek. Çok zeki bir adam ve acaip işler yapacağına eminim. Uzaktan izlemeyin, Müzik üniversitesine dahil olun!
Op. Dr. Emrah Topbaş
Müzik Üniversitesi Öğrencisi
Bu siteyi keşfetmemle birlikte elektro gitar çalmaya büyük bir zevkle başladım. Müzik Üniversitesi benim için çok büyük bir fırsat oldu. Kursa başladığımdan beri iyi bir ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. Bu harika kurs sistemi ve içeriği için Deniz hocama teşekkürlerimi iletiyorum.
Beyza Ak
Müzik Üniversitesi Öğrencisi
Videolarda dikkatimi çeken bir husus, ders aralarında sohbet havasında sarf edilen her cümlenin bende bir karşılığı olduğunu görüyorum. "Aa evet bende de öyle oluyor, ben de o an bunu hissetmiştim, ben de şu an tam bahsettiği problemi yaşıyorum vs." tarzında tepkiler verdiğim anlar çok oluyor.. Bu durum, gitar konusunda kendimi geliştirmem için doğru bir adreste olduğumu düşündürüyor. başka bir deyişle, kursun benim için son derece faydalı olabileceği konusunda güven veriyor. 
Umut İçten
Müzik Üniversitesi Öğrencisi
Müzik Üniversitesi çalışmalarımı düzenledi ve beni çalışmalarım esnasında iyi hissettirdi. Vokal tekniklerimde bana çok şey kattı.
Ilgın Güzin Cinkara
Müzik Üniversitesi Öğrencisi
Hocam bu kadar değerli bilgileri uygun ücrete hizmete eğitime açtığınız için çok teşekkür ederim. Alaylı bir insan olara öğrenmek istediğim bir çok şeyi öğrettiniz müziğin temellerine adım atmamı sağladınız bu imkanı sunduğunuz için önce yüreğinize sonra emeğinize sağlık teşekkür ederim. 
Nida Ötebay
Müzik Üniversitesi Öğrencisi
Bir süredir arayış içindeydim. Deniz Sayman'a ve Müzik Üniversitesi'ne rastladım. Şu anda bu işe çok motiveyim. Deniz Sayman hocanın profesyonel yönlendirmeleriyle hedefime ulaşacağımı düşünüyorum.
Ertunç Akdoğan
Müzik Üniversitesi Öğrencisi

%60 indirimli üyelik için son gün 26 Mart Pazar

SSS

Neden Müzik Üniversitesi'ne katılmalıyım?

Müzik Üniversitesi'nde üzerinde çok detaylı düşünülmüş, mantıklı bir sıraya oturtulmuş, işinde en iyi öğretmenlerin anlattığı, en kaliteli video ekipmanlarıyla üretilmiş kursların tamamına erişebilirsiniz.

Takıldığım bir yer olursa ne yapacağım?

Öğretmenlerimiz takıldığınız yerde yardımcı olmak için hazır. Tek yapmanız gereken forumlarda sorularınızı sormak. Ayrıca öğretmenlerimiz düzenli aralıklarla çektiğiniz videolara geri bildirim verdikleri videolar hazırlayacaklar.

Tüm kursları istediğim kadar çalışabilir miyim?

Üyeliğinizi başlattığınız anda Müzik Üniversitesi'nde bulunan bütün kurslara erişim sağlayabilirsiniz. Müzik derslerinin Netflix'i gibi. Hiç bir süre sınırlaması olmadan, kendi ritminizde ister bilgisayar, ister tablet, isterseniz cep telefonunuzdan çalışabilirsiniz.

Hangi seviyelere uygun?

Müzik Üniversitesi'ndeki kurslar her seviyeye uygundur. Tüm kurslar sıfırdan başlayarak ileri seviyelere kadar içeriklere sahiptir. Eğer enstrumanınıza yeni başlayacaksanız ve hiç bilginiz yoksa bile Müzik Üniversitesi ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt Ol

%60 indirimli üyelik için son gün 26 Mart Pazar

Show Order Summary
₺ 175,00
Üyelik Subtotal
Aylık Abonelik  × 1  175,00 / ay
Subtotal  175,00
Total  175,00 ( 26,69 Vergi dahil)
Yinelenen toplamlar
Ara Toplam  175,00 / ay
Yinelenen toplam  175,00 / ay ( 26,69 Vergi içerir)
İlk yenileme: Nisan 28, 2023

Abonelik Periyodu

Üyelik
Quantity
Toplam Ücret
Aylık Abonelik
 70,00 every ay
+
 70,00
6 Aylık Abonelik
 350,00 every 6 ay
+
 350,00
Popüler
Yıllık Abonelik
 640,00 every yıl
+
 640,00
Ömür Boyu Üyelik
+
 4.000,00

Üye Bilgileri

Fatura detayları

Siparişiniz

Ürün Ara Toplam
Aylık Abonelik  × 1  175,00 / ay
Ara Toplam  175,00
Toplam  175,00 ( 26,69 Vergi dahil)
Yinelenen toplamlar
Ara Toplam  175,00 / ay
Yinelenen toplam  175,00 / ay ( 26,69 Vergi içerir)
İlk yenileme: Nisan 28, 2023

Ödeme

  • Kredi kartınızı kullanarak güvenli ödeme gerçekleştirin.

Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. Aboneliğiniz siz iptal etmedikçe yenilenecektir, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

× Yazdır
× Yazdır