Müzik Üniversitesi Forumları

Gitar ve müzikle ilgili sorularınıza yanıt alın, sizin gibi müzisyenlerle bağlantı kurun.

Müzik Üniversitesi Forum Müzik Genel Forumunuza Hoş Geldiniz (Sizi Tanıyalım) Reply To: Forumunuza Hoş Geldiniz (Sizi Tanıyalım)

• Umutcan Ulus

Üye
    Mart 19, 2023 at 3:52 pm
    Puan 289 Puan
    Başarılar:
    Kullanıcı Kullanıcı

Herkese selam;

18 yaşına girmek üzereyim lise son sınıf sınava hazırlık sürecindeyim. Gitar çalmaya yaklaşık 1 sene kadar önce başladım, evde bulduğum 10 senelik manuel raymond klasik ilk gitarımdı, elime aldığımda o kadar hoşuma gitmişti ki direkt çalmaya başladım, tabi sonradan yavaş yavaş youtube dan videolar izlerken tellerimin ne kadar eski olduğunu fark ettim hemen yenisiyle değiştirdim inanılmaz mutlu olmuştum sesi aynı izlediğim videolardaki gitarlar gibi çıkıyordu, günde 4, 5 saat elimden bırakmaz olmuştum sonrasında youtube da gitar türlerini gördüm ve elektro gitara aşık oldum, birkaç ay sonra şansa bakın ki eniştem eskiden barlarda elektro gitar çalıyormuş, benim bu kadar gitara meraklı olduğumu görünce elindeki Yamaha marka gitarla amfiyi bana verdi bende hayatımın ilk bend ini denemiş oldum????. Elimden bırakmadan çalmaya devam ettim 4,5 bazen 6 saate varan sürelerde gitar çalıyordum, bir anda dedim ki neden kafam göre çalıyorum madem seviyorum dibine kadar öğreneyim o zaman işte Deniz Sayman hocamı keşfettim müzik üniversitesini de aynı zamanda???? bu kadar işini severek ve sevdirmeyi başararak yapan öğretmen çok az. Şu zamanlarda okulumdaki mezuniyet töreninde rock veya metal bir parçayı çalmayı planlıyorum. Buraya kadar okuduğunuz için sağolun ayrıca Deniz Sayman ve diğer müzik üniversitesi kurucularına hikayemizi anlatma ve kendimizi geliştirme gibi bir fırsat sundukları için teşekkür ederim????