Müzik Üniversitesi Forumları

Gitar ve müzikle ilgili sorularınıza yanıt alın, sizin gibi müzisyenlerle bağlantı kurun.

Müzik Üniversitesi Forum Müzik Genel Forumunuza Hoş Geldiniz (Sizi Tanıyalım) Reply To: Forumunuza Hoş Geldiniz (Sizi Tanıyalım)

• emre kılıç

Üye
    Şubat 5, 2023 at 3:51 pm
    Puan 0 Puan
    0 Ruby
    Kullanıcı Kullanıcı

selamlar 23 yaşındayım, üniversitede öğrenciyim. bir enstrüman çalma isteğim küçük yaşlardan beri hayalim olan bir şeydi. ilkokulda müzik derslerinde flütte baya başarılıydım :D. Aileden dolayı bu durum uzun süre hayal olarak kaldı. 20yaşında biriktirdiğim parayla ilk akustik gitarım cort ad810u aldım. 2-3 ay çalıştıktan sonra kötü bi dönemim oldu ve gitar da dahil hiçbir şey yapma isteğim yoktu. 6ay önce özel gitar dersi almaya başladım ve 1 ay önce akustik gitarımı satıp başlangıç için ibanez gio elektro aldım. özel derse hâlâ devam ediyorum fakat buradaki içerikleri özel derse ek olarak çalışmak için katıldım. müziği ve gitarı meslek olarak devam ettirme hedefim yok fakat kendimi bu alanda olabildiğince geliştirmek istiyorum. kendi melodilerimi yazmak, dinlemekten çok keyif aldığım parçaları güzel şekilde çalabilmek istiyorum. umarım burdan maksimum derecede fayda sağlayabilirim. deniz hocam size de özel olarak teşekkür etmek istiyorum YouTube içeriklerinizden dolayı