Müzik Üniversitesi Forumları

Gitar ve müzikle ilgili sorularınıza yanıt alın, sizin gibi müzisyenlerle bağlantı kurun.

Müzik Üniversitesi Forum Müzik Genel Forumunuza Hoş Geldiniz (Sizi Tanıyalım) Reply To: Forumunuza Hoş Geldiniz (Sizi Tanıyalım)

• Ahmet Emre HIZAL

Üye
    Mayıs 12, 2020 at 12:41 am
    Puan 0 Puan
    Kullanıcı Kullanıcı

Merhabalar.

Ben Ahmet Emre HIZAL, inşaat Mühendisiyim 35 yaşındayım üniversite zamanlarında davul çalıyordum, sonra iş güç derken davulu bıraktım ama müzik yapmak hep içimde kaldı. 1,5 – 2 yıl önce abimden aldığım Michael Kelly LP gitarla kendi çapımda gitara başladım 1,5 ay kadar ders aldım ama derslerin devamını vakitsizlikten getiremedim. Bu süre zarfında kendim çalıştım birkaç şarkı öğrendim, akorları öğrendim. sağ ve sol el koordinasyonunu geliştirdim. Ufak ufak kayıt işlerine merak sardım. Audient ID4 ses kartı aldım, önce analog setup kurdum şu an mooer ge200, AMT Heater boost pedalı ve morley bad horsie wah pedalı artı bias fx2, kayıt için Cubase LE AI Elements 10, Logich pro x kullanıyorum. M-audio keystation mini 32 midi klavye ile davul kayıtlarını yapıyorum, SX marka bir bas gitar aldım ufak ufak bas gitarla da uğraşıp yaptığım kayıtlarda baslarıda çalmaya çalışıyorum. Yaşım biraz geçkin olmasına rağmen sanki 20 yaşındaymışım gibi hevesim var ve işin üretim tarafında olmak istiyorum. Hard rock ve heavy metal ilgi alanlarım. Deniz hocayı takip ediyordum zaten, umarım geçte olsa sayesinde hayallerime ulaşabilirim.